RK73B2BTTD240G
MFR.Part #
RK73B2BTTD240G
JLCPCB Part #
C2575625
Description
-55℃~+155℃ 200V 24Ω 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS