RK73B2BTTD155J
MFR.Part #
RK73B2BTTD155J
JLCPCB Part #
C830118
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS