RK73B2BRTTD821G
MFR.Part #
RK73B2BRTTD821G
JLCPCB Part #
C2595660
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 820Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS