RK73B2BRTTD683J
MFR.Part #
RK73B2BRTTD683J
JLCPCB Part #
C4250290
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 68kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS