RK73B2BRTTD2R7J
MFR.Part #
RK73B2BRTTD2R7J
JLCPCB Part #
C2595591
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS