RK73B2BRTTD271J
MFR.Part #
RK73B2BRTTD271J
JLCPCB Part #
C2595560
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 270Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS