RK73B1JTTD751J
MFR.Part #
RK73B1JTTD751J
JLCPCB Part #
C159905
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 125mW 750Ω 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS