RK73B1JTTD680G
MFR.Part #
RK73B1JTTD680G
JLCPCB Part #
C7283476
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 125mW 68Ω 75V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS