RK73B1JTTD564G
MFR.Part #
RK73B1JTTD564G
JLCPCB Part #
C2575099
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 560kΩ 75V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS