RK73B1JTTD475J
MFR.Part #
RK73B1JTTD475J
JLCPCB Part #
C276111
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.7MΩ 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS