RK73B1JTTD473J
MFR.Part #
RK73B1JTTD473J
JLCPCB Part #
C131712
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47kΩ 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS