RK73B1JTTD431G
MFR.Part #
RK73B1JTTD431G
JLCPCB Part #
C7283471
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 125mW 430Ω 75V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS