RK73B1JTTD3R9G
MFR.Part #
RK73B1JTTD3R9G
JLCPCB Part #
C6388014
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.9Ω 75V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS