RK73B1JTTD390J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73B1JTTD390J
JLCPCB Part #
C192538
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 125mW 39Ω 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS