RK73B1JTTD333G
MFR.Part #
RK73B1JTTD333G
JLCPCB Part #
C830109
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33kΩ 75V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS