RK73B1JTTD331G
MFR.Part #
RK73B1JTTD331G
JLCPCB Part #
C7049656
Description
-55℃~+155℃ 125mW 330Ω 75V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS