RK73B1JTTD304J
MFR.Part #
RK73B1JTTD304J
JLCPCB Part #
C276108
Description
-55℃~+155℃ 100mW 300kΩ 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS