RK73B1JTTD2R0J
MFR.Part #
RK73B1JTTD2R0J
JLCPCB Part #
C307263
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2Ω 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS