RK73B1JTTD240G
MFR.Part #
RK73B1JTTD240G
JLCPCB Part #
C6270092
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24Ω 75V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS