RK73B1JTTD224G
MFR.Part #
RK73B1JTTD224G
JLCPCB Part #
C830105
Description
-55℃~+155℃ 100mW 220kΩ 75V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS