RK73B1JTTD206J
MFR.Part #
RK73B1JTTD206J
JLCPCB Part #
C830102
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20MΩ 75V Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS