RK73B1JTTD203J
MFR.Part #
RK73B1JTTD203J
JLCPCB Part #
C171731
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20kΩ 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS