RK73B1JTTD164G
MFR.Part #
RK73B1JTTD164G
JLCPCB Part #
C5850924
Description
-55℃~+155℃ 100mW 160kΩ 75V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS