RK73B1JTTD160J
MFR.Part #
RK73B1JTTD160J
JLCPCB Part #
C171720
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16Ω 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS