RK73B1JTTD134J
MFR.Part #
RK73B1JTTD134J
JLCPCB Part #
C171716
Description
-55℃~+155℃ 100mW 130kΩ 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS