RK73B1JTTD104J
MFR.Part #
RK73B1JTTD104J
JLCPCB Part #
C159892
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS