RK73B1JTTD101J
MFR.Part #
RK73B1JTTD101J
JLCPCB Part #
C159890
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 125mW 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS