RK73B1JRTTD823G
MFR.Part #
RK73B1JRTTD823G
JLCPCB Part #
C2598368
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 82kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS