RK73B1JRTTD755J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73B1JRTTD755J
JLCPCB Part #
C2598513
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.5MΩ 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS