RK73B1JRTTD750J
MFR.Part #
RK73B1JRTTD750J
JLCPCB Part #
C2598522
Description
-55℃~+155℃ 125mW 75V 75Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS