RK73B1JRTTD562G
MFR.Part #
RK73B1JRTTD562G
JLCPCB Part #
C2598414
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.6kΩ 75V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS