RK73B1JRTTD510J
MFR.Part #
RK73B1JRTTD510J
JLCPCB Part #
C2598509
Description
-55℃~+155℃ 125mW 51Ω 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS