RK73B1JRTTD475J
MFR.Part #
RK73B1JRTTD475J
JLCPCB Part #
C2598285
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.7MΩ 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS