RK73B1JRTTD472J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73B1JRTTD472J
JLCPCB Part #
C3969655
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.7kΩ 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS