RK73B1JRTTD360G
MFR.Part #
RK73B1JRTTD360G
JLCPCB Part #
C2598329
Description
-55℃~+155℃ 125mW 36Ω 75V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS