RK73B1JRTTD303G
MFR.Part #
RK73B1JRTTD303G
JLCPCB Part #
C2598373
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30kΩ 75V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS