RK73B1JRTTD300G
MFR.Part #
RK73B1JRTTD300G
JLCPCB Part #
C2598401
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30Ω 75V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS