RK73B1JRTTD1R0J
MFR.Part #
RK73B1JRTTD1R0J
JLCPCB Part #
C3994163
Description
-55℃~+155℃ 125mW 1Ω 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS