RK73B1JRTTD135G
MFR.Part #
RK73B1JRTTD135G
JLCPCB Part #
C2598345
Description
-55℃~+155℃ 1.3MΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS