RK73B1JRTTD115G
MFR.Part #
RK73B1JRTTD115G
JLCPCB Part #
C2598420
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS