RK73B1JRTTD112J
MFR.Part #
RK73B1JRTTD112J
JLCPCB Part #
C3957243
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS