RK73B1JRTTD102J
MFR.Part #
RK73B1JRTTD102J
JLCPCB Part #
C2596816
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 125mW 1kΩ 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS