RK73B1JRTTD101J
MFR.Part #
RK73B1JRTTD101J
JLCPCB Part #
C3993043
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 125mW 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS