RK73B1JRTTD100G
MFR.Part #
RK73B1JRTTD100G
JLCPCB Part #
C2598442
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 125mW 75V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS