RK73B1HRTTC682J
MFR.Part #
RK73B1HRTTC682J
JLCPCB Part #
C2594391
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS