RK73B1HRTTC200J
MFR.Part #
RK73B1HRTTC200J
JLCPCB Part #
C2594453
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 20Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS