RK73B1FRTTBL823J
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL823J
JLCPCB Part #
C2582238
Package
01005
Description
-55℃~+125℃ 20V 30mW 82kΩ Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS