RK73B1FRTTBL5R1J
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL5R1J
JLCPCB Part #
C2582288
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+300ppm/℃ 20V 30mW 5.1Ω Thick Film Resistor ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS