RK73B1FRTTBL563J
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL563J
JLCPCB Part #
C4228345
Description
-55℃~+125℃ 20V 30mW 56kΩ Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS