RK73B1FRTTBL561G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL561G
JLCPCB Part #
C2582399
Package
01005
Description
-55℃~+125℃ 20V 30mW 560Ω Thick Film Resistor ±2% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS